AP327X - Basic Wi-Fi Bundles - Standard Support Renewal/Upgrade

Możesz zarządzać AP327X za pomocą Fireboxa, kontrolera bezprzewodowego Gateway i otrzymać lekki zestaw funkcji lub za pomocą chmury Wi-Fi WatchGuard. Dzięki Wi-Fi Cloud otrzymujesz rozszerzony zestaw funkcji, w tym opatentowane zabezpieczenia, narzędzia marketingowe, widoczność sieci i rozwiązywanie problemów, lokalizację analizy oparte na optymalnych danych biznesowych.

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 236
  • Producent: WatchGuard
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 485,40 zł 597,04 zł
  • szt.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Możesz zarządzać AP327X za pomocą Fireboxa, kontrolera bezprzewodowego Gateway i otrzymać lekki zestaw funkcji lub za pomocą chmury Wi-Fi WatchGuard. Dzięki Wi-Fi Cloud otrzymujesz rozszerzony zestaw funkcji, w tym opatentowane zabezpieczenia, narzędzia marketingowe, widoczność sieci i rozwiązywanie problemów, lokalizację analizy oparte na optymalnych danych biznesowych. Informatycy mogą również cieszyć się całkowicie pozbawionym kontrolera doświadczeniem w zakresie zarządzania Wi-Fi, w tym konfiguracją, konfiguracją, monitorowaniem, rozwiązywaniem problemów oraz ulepszonym dostępem do firmowych i gości Wi-Fi, bez martwienia się o ograniczenia istniejącej infrastruktury kontrolerów. Wi-
Środowiska Fi Cloud można łatwo skalować od jednego do nieograniczonej liczby punktów dostępu w wielu lokalizacjach. Punkty dostępu można grupować na wiele sposobów, w tym lokalizację, budynek, piętro i klienta, aby zachować spójne zasady.