Firebox T70 - Basic Security Suite

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 68
 • Producent: WatchGuard
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 9 666,66 zł 11 889,99 zł

WatchGuard Firebox T70 - urządzenie wraz z serwisem Basic Security Suite.

Watchguard
ZAMÓW BEZPŁATNE URZĄDZENIE TESTOWE


Webinarium WatchGuard: Konsola zarządzania w praktyce

WatchGuard Firebox T70 z zestawem funkcjonalności na poziomie Basic Security Suite ,w skład której wchodzą moduły: Web Blocker, Application Control, spamBlocker, Gateway AntiVirus, Network Discovery, IPS oraz Reputation Enabled Defence, a także:

Dodatkowa pomoc i wsparcie we wdrożeniu urządzenia, zagwarantowane przez doświadczony zespół naszych techników.

Watchguard Firebox T70 w połączeniu z Basic Security Suite to najszybsze urządzenie z serii T. Zapewniając przepustowość firewall do 4 Gbps i przepustowość UTM powyżej  1 Gbps, Firebox T70 stanowi najbardziej wydajne spośród dostępnych na rynku rozwiązań typu desktop.

 

Pakiet Basic Security obejmuje:

 • WebBlocker: filtruj URL i zawartość sieci  poprzez blokowanie dostępu HTTP i HTTPS do stron o niepożądanej treści lub zawierających szkodliwe elementy.

 • Application Control: pozwala monitorować, śledzić, i blokować ponad 1800 aplikacji webowych i biznesowych.

 • spamBlocker: blokuje wiadomości e-mail pochodzące z niezaufanych źródeł wraz z potencjalnie niepożądaną zawartością.

 • Gateway AnitiVirus: wykrywa i powstrzymuje znane wirusy, spyware, robaki, trojany oraz zagrożenia hybrydowe zagrażające twojej sieci.

 • Intrusion Prevention Service (IPS): chroni Twoją sieć przed szeregiem zagrożeń takich jak przepełnienie bufora, cross-site scripting (XSS), SQL Injection oraz atakami DoS.

 • Reputation Enabled Defence (RED): zapewnia użytkownikom bezpieczne i szybkie surfowanie po sieci bazując na dedykowanym serwisie chmurowym pozwalającym na sprawdzanie reputacji celów.

 • Network Discovery: generuje mapę wszystkich urządzeń w obrębie sieci.

+ Standard Support (24x7): gwarancja hardware, wsparcie techniczne certyfikowanych inżynierów, aktualizacje oprogramowania, alerty o najnowszych zagrożeniach oraz dostęp do materiałów szkoleniowych z zakresu bezpieczeństwa IT. Dodatkowo w pakiecie Basic istnieje opcja dokupienia dodatkowych modułów - ochroń cenne i wrażliwe dane przed wyciekiem dzięki DLP (Data Loss Prevention) poprzez skanowanie sieci, wiadomości email i ruchu FTP.

 Rozszerz ochronę Gateway Antivirus o APT Blocker -  chmurowy sandbox pozwalający analizować pod kątem malware pliki wykonawcze systemu Windows, pliki pdf i Microsoft Office oraz aplikacje Android. APT Blocker integruje się w pełni z WatchGuard Dimension, dając dostęp do logów, zapewniając alerty o możliwych zagrożeniach oraz pełny wgląd w pliki sklasyfikowane jako potencjalnie niebezpieczne.

WatchGuard Dimension - to rozwiązanie chmurowe, zapewniające widoczność każdego wykonywanego w sieci ruchu. WatchGuard Dimension dostarcza cennych informacji oraz wyznacza najnowsze trendy w bezpieczeństwie sieci IT. Rozwiązanie uruchamia się w przeciągu zaledwie kilku minut, będąc od razu gotowym do użycia i bardzo intuicyjnym. Narzędzie pozwala na rozpoznanie nietypowych działań związanych ze złośliwym oprogramowaniem i zagrożeniami w sieci, użytkowaniem Internetu oraz zużyciem przepustowości z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej. WatchGuard Dimension pozwala informatykom nie tylko na całodobowy monitoring ich sieci, ale także przejęcie zagrożenia bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego. 

Usługa Dimension jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich posiadaczy urządzenia WatchGuard!

 

Sprawdź konsolę demo online

 

Dowiedz się więcej na temat urządzeń - skorzystaj z WatchGuard'owego Pakietu Startowego!

 


 

Products specifications
Firewall Throughput 4 Gpbs
VPN Throughput 740 Mbps
AV Throughput 1.2 Gbps
IPS Throughput 1.5 Gbps
UTM Throughput 1 Gbps
Interfaces 10/100/1000 8 1Gb
Power over Ethernet (PoE) 2 ports
Concurrent Sessions (bi-directional) 800,000
New Connections per Second 27,000
VLANs (bridging, tagging, routed mode) 75
Authenticated users limit 500
Branch Office VPN 50
Mobile VPN IPsec (incl/max) 60
Mobile VPN IPSec & SSL/L2TP 60