WG Firebox Cloud

Icon: Cloud Security

Rozszerz bezpieczeństwo swojej chmury publicznej

WatchGuard Firebox Cloud pozwala rozszerzyć ochronę UTM na środowiska chmurowe. Firebox Cloud to rozwiązanie. które pozwala na błyskawiczne, intuicyjne wdrożenie, chroniąc Virtual Private Cloud przed atakami takimi jak botnet, cross-site scripting, iniekcje SQL oraz wszelkimi próbami uzyskania nieautoryzowanego dostępu do sieci.

 

 

Illustration: Purchase Options

Różnorodne kanały dystrybucji

 

WatchGuard ułatwia szybkie wdrożenie i uruchomienie Firebox Cloud, a wszystko dzięki różnorodnym kanałom dystrybucji. Możesz zakupić licencję Bring-Your-Own-licence (BYOL) u dotychczasowego dostawcy usług, aby zachować zaufane i fachowe wsparcie techniczne.

 

 

                           

   Przejrzystość zgromadzonych Big Data dla bezpieczeństwa chmury publicznej

Icon: WatchGuard Dimension
 

WatchGuard Firebox jest w całości kompatybilny z WatchGuard Dimension - przystosowanym do pracy w chmurze rozwiązaniem, dostarczanym razem z flagową platformą WatchGuard Unified Threat Management i Next Generation Firewall. Dimension zapewnią pełną przejrzystość Big Data oraz dostarcza narzędzia służące raportowaniu, na bieżąco identyfikujące i filtrujące kluczowe zagrożenia, które są związane z bezpieczeństwem i tendencjami wykazywanymi przez użytkowników, dając wgląd w polityki bezpieczeństwa w zarządzanych przez Ciebie środowiskach.

 

 

Porównanie modeli Firebox  Cloud