WatchGuard wyróżniony podczas 2022 TrustRadius Awards

16-05-2022

Mamy zaszczyt poinformować, że firma WatchGuard została wyróżniona sześcioma nagrodami w konkursie TrustRadius Top Rated Awards 2022! WatchGuard otrzymał nagrodę Top Rated w kategorii Network Security wraz z WatchGuard Firebox (2 nagrody), WatchGuard EDPR / Adaptive Defense 360 (1 nagroda) i AuthPoint (3 nagrody). Po raz pierwszy firma WatchGuard otrzymała nagrodę Top Rated w kategorii XDR w kategorii Endpoint. Ten prestiżowy program nagradzania prezentuje najlepsze obecnie produkty oparte wyłącznie na opiniach użytkowników i ocenach ich satysfakcji. Prawdziwe doświadczenia klientów decydują o zwycięzcach - czyli dokładnie to, na czym zależy kupującym!

Aby wyłonić zwycięzców, TrustRadius wykorzystuje algorytm o nazwie trScore, który oblicza oceny produktów na podstawie średniej ważonej recenzji i ocen, a nie zwykłej średniej. Zwycięzcy Top Rated mieli stale wysokie oceny klientów w ciągu ostatniego roku, a ich wskaźnik trScore wynosił 7,5 lub więcej.

Oto kilka opinii od zweryfikowanych użytkowników, które przyczyniły się do przyznania WatchGuard nagrody TrustRadius Top Rated:

"Używamy WatchGuard w naszej firmie jako zapory brzegowej i zabezpieczenia naszej infrastruktury IT. WatchGuard w naszej organizacji rozwiązuje problem bezpieczeństwa sieci przed atakami i zagrożeniami zewnętrznymi, a także zarządzania wewnętrzną kontrolą dostępu, aby zapobiegać dostępowi do niepożądanych miejsc, niewłaściwemu pobieraniu plików, spamowi itp. Korzystamy z rozwiązania w 3 jednostkach firmy i łączymy te 3 jednostki za pomocą rozwiązania WatchGuard VPN i działa to doskonale."

"Zarządzamy sieciami IT wielu różnych firm i wykorzystujemy Adaptive Defense 360 dla wszystkich naszych klientów i ich maszyn (jak również wewnętrznie). Ten produkt okazał się niesamowity, jeśli chodzi o przejście do produktu i korzystanie z niego na co dzień. Zapewnia on monitorowanie w czasie rzeczywistym z tak wieloma szczegółami dotyczącymi każdego komputera i działań, które mają miejsce. Większość funkcji i zasad można dostosować do własnych potrzeb. Ten produkt pozwala nam mieć 100% pewność, że nasi klienci i ich komputery są chronione przed osobami postronnymi i innymi złymi rzeczami. Każdy program jest analizowany przez SI, aby upewnić się, że jest bezpieczny, a jeśli nie zostanie rozpoznany przez system, specjalny zespół bada nieznane programy i procesy, aby sklasyfikować je jako bezpieczne lub nie. Dzięki temu produktowi możesz mieć pewność, że jesteś w pełni chroniony".

"Ubezpieczyciel firmy wymagał od niej wprowadzenia 2FA w celu jej ochrony. Współpracowałem z firmą i dostarczyłem solidne rozwiązanie z wykorzystaniem WatchGuard AuthPoint. Klient był zadowolony z tego, jak łatwo było go używać i jak łatwo jego zespół mógł się zaangażować w korzystanie z tego produktu. Po wdrożeniu AuthPoint klient nie miał żadnych problemów z logowaniem się pracowników".

Więcej informacji można znaleźć w publikacji TrustRadius.