Moduły Bezpieczeństwa

BASIC Security Suite

Aktualizowane na bieżąco sygnatury, to efektywna ochrona w czasie rzeczywistym przed powszechnymi zagrożeniami. Skanowaniu ruchu w sieci po głównych protokołach pozwala uniknąć spyware, iniekcji SQL, przepełnienia bufora czy cross-site scriptingu.

Skuteczna, ciągła ochrona skrzynek pocztowych przed niepożądanymi wiadomościami, takimi jak spam. Skutecznie chroni przed rozprzestrzeniającymi się droga e-mailową wirusami.

Kontrola nad używanymi przez pracowników aplikacjami i przyznawania uprawnień według stanowiska, pory dnia lub innych okoliczności. Decyduj które aplikacji będą wykorzystywane w przedsiębiorstwie i do jakich celów.

WatchGuard zapewnia narzędzie pozwalające granularnie kategoryzować strony www, blokując dostęp do treści niezwiązanych ze służbowymi zadaniami pracowników. Dzięki temu zyskujesz na produktywności i oszczędzasz przepustowość łącza.

Aktualna baza sygnatur pozwala unikać znanych wirusów, trojanów i malware. Analiza heurystyka chroni przed podejrzanymi plikami i ingerencją w systemy bazodanowe, dzięki czemu zagrożenia nie przedostają się do firmowej sieci.

Wydajna usługa w chmurze, która na bieżąco blokuje dostęp do podejrzanych stron www, w tym do zawierających złośliwy kod witryn i botnetów.

Wizualizacja mapy urządzeń podłączonych do sieci. W ten sposób zlokalizujesz nieautoryzowane maszyny oraz otwarte protokoły i porty, stanowiące potencjalne furtki dla cyberprzestępców próbujących dostać się do sieci.

 

TOTAL Security Suite

Wielokrotnie nagradzany sandbox nowej generacji dostarczany przez LastLine, światowego lidera w tej dziedzinie. Najbardziej zaawansowany mechanizm na rynku chroni cię przed najnowszymi atakami zer-day i zaawansowanym malware, potrafiącym przechytrzyć tradycyjne zabezpieczenia.

Inteligentna, zautomatyzowana analiza zbieranych przez Twojego Fireboxa danych to ochrona klasy enterprise. Teraz dostępna także dla mniejszych i średnich przedsiębiorstw. TDR gwarantuje natychmiastową reakcję na wszelkie ataki bez konieczności angazowania sztabu analityków.

Twój biznes to więcej kluczowych danych, niż mógłbyś przypuszczać. Ochroń swoje najcenniejsze zasoby przed wyciekiem poprzez e-mail, popularne platformy do współdzielenia plików czy FTP.

Współczesne wirusy komputerowe ewolują i mutują zupełnie jak ich odpowiedniki w naturze. Dlatego baza znanych sygnatur nie wystarcza, by ochronić się przed najnowszymi zagrożeniami. Inteligentny AV, dostarczany przez Cylence, zpapoiega nieznany antywirusom zagrożeiom, na podstawie analizy zachowań prawdziwych uztkowników i przewidywania konsekwencji ich działań.

Zcentralizuj dostęp do firmowych zasobów za pomocą zaufanej, chmurowej platformy. Kontroluj to, gdzie i przez kogo pobierane i przetwarzane są dane stanowiące własność intelektualną Twojej firmy.

DNSWatch chroni Ciebie i Twoich pracowników, nawet gdy czujność zawiedzie. Przekierowania na strony starające się wyłudzić dane lub przejąć kontrolę są powstrzymywane, a użytkownicy trafiają na stronę z odpowiednią informacją i instrukcjami wzmacniającymi najlepsze praktyki bezpieczeństwa.

 

 _______________________

 

            Graficzne przedstawienie pakietów funkcjonalności zawartych w rozwiązaniach WatchGuard Firebox.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

hicqvqirvcrkcrv reionvre

hicqvqirvcrkcrv reionvre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WatchGuard IPSec VPN Authentication

Funkcjonalność IPSec VPN od WatchGuard pozwala na dwuskładnikowe uwierzytelnienie (2FA). Dzięki Seamless Roaming, Windows-Logon oraz możliwości wykrywania zaufanych sieci, narzędzie ułatwia pracę użytkowników, zapewniając jednocześnie najwyższy poziom bezpieczeństwa.

 

  IPSec VPN Client Basic VPN Client Mobile VPN with SSL
 Wsparcie Mac OS -
 Windows Pre-logon - -
 Dwuskładnikowe uwierzytelnienie -
 FIPS Certificate - -
 Seamless Roaming - -
 Zabezpieczenie w przypadku zerwania   połączenia VPN -
 Friendly Network Detection - -
 Integracja z osobistym Firewallem - -
 Branding interfejsu logowania - -
 Prędkość Doskonała Doskonała Dobra

<