WatchGuardONE zdobywa pięć gwiazdek CRN ósmy raz z rzędu.

30-04-2021

CRN  po raz ósmy z rzędu uhonorowało WatchGuard prestiżową, pięciogwiazdkową oceną w Przewodniku po programie partnerskim na rok 2021. Najwyższa ocena w ostatecznym katalogu CRN z najbardziej satysfakcjonującymi programami partnerskimi dla kanału IT. Ocena rankingowa jest wynikiem nieustannego zaangażowania WatchGuard we wspieranie globalnej społeczności VAR, MSP i MSSP poprzez program partnerski WatchGuardONE.

Aby zebrać tę elitarną listę, CRN ocenił ponad 200 dostawców i aspekty ich programów partnerskich, takie jak inwestycje w oferty programów, rentowność partnerów, szkolenia, edukacja, wsparcie, programy i zasoby marketingowe oraz wsparcie sprzedaży i komunikacja.

„Ponieważ innowacje wciąż napędzają szybkość i złożoność technologii, dostawcy rozwiązań potrzebują partnerów, którzy mogą nadążyć i wspierać ich rozwijający się biznes” - powiedział Blaine Raddon, dyrektor generalny The Channel Company. „Przewodnik po programie partnerskim CRN 2021 zawiera wgląd w mocne strony programu każdej organizacji, aby docenić tych, którzy nieustannie wspierają i wprowadzają pozytywne zmiany w kanale IT”.

Zapoznaj się z pełnym Przewodnikiem po programie partnerskim CRN na rok 2021 w trybie online lub w kwietniowym wydaniu drukowanym.