Wydajność i bezpieczeństwo w ramach elastycznej, modułowej platformy

18-11-2020

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu dwóch nowych urządzeń Firebox z serii M- M4800 i M5800.

Jakość, wydajność, skuteczne zabezpieczania to tylko kilka z mocnych punktów, które zapewnia elastyczna, modułowa platforma. 

Najważniejsze cechy:

 • Przepustowość
  Firebox M4800 i M5800 z przepustowością zapory do 87 Gbps i przepustowością UTM do 11,3 Gbps to najszybsze urządzenia Firebox w historii.
 • Opcjonalne moduły interfejsów
  Należy dostosować konfigurację portu do aktualnych potrzeb, mając na uwadze elastyczność zsynchronizowania się do rozwoju sieci. W ten sposób można zabezpieczyć sieć
  i wyeliminować kosztowne scenariusze typu „rip and replace”.
 • Widok sieci z perspektywy chmury (widoczność w chmurze)
  WatchGuard zapewnia wgląd w Twoją sieć, dzięki czemu masz możliwość podejmowania aktualnych, świadomych decyzji dotyczących bezpieczeństwa sieci w dowolnym miejscu
  i czasie.
 • Uproszczony bezpieczny dostęp zdalny
  Access Portal to rozwiązanie VPN bez klienta, które jest standardem w każdym modelu M4800 / M5800. Zapewnia bezpieczny wgląd użytkownikom zdalnym. A ponieważ nowe urządzenia mają dwa razy więcej pamięci, możesz swobodnie obsługiwać jeszcze więcej zdalnych sesji typu RDP i SSH.
 • Rdzeń automatyzacji
  Urządzenia WatchGuard Firebox M Series zostały zaprojektowane z myślą o automatyzacji, dzięki czemu Twój zespół IT może ‘robić więcej za mniej’. Wdrażaj z chmury, aktualizuj klucze, wykrywaj i pozbądź się złośliwego oprogramowania bez kiwnięcia palcem.