Firebox T20 - Basic Security Suite

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 222
  • Producent: WatchGuard
  • Dostępność: Jest Jest
  • Cena netto: 3 608,55 zł 4 438,52 zł
  • szt.

Urządzenie WatchGuard Firebox T20 z zestawem funkcjonalności na poziomie Basic Security Suite.

Przeznaczony do ochrony domowych biur i małych firm - max. 10 użytkowników. WatchGuard Firebox T20 to niewielkie urządzenie, które zapewnia duże bezpieczeństwo w każdym środowisku, z którym łączą się Twoi użytkownicy. Idealny do sieci domowych i małych biur, Firebox T20 to opłacalne narzędzie bezpieczeństwa, które zapewnia kompletny i najlepszy w branży zestaw rozwiązań do zarządzania zagrożeniami, w tym ochronę przed wirusami, filtrowanie zawartości i adresów URL, antyspam, zapobieganie włamaniom i kontrolę aplikacji, wszystko w jednym, w łatwo zarządzanym pakiecie Basic Security Suite, w skład którego wchodzą następujące moduły:

Moduły Basic Security Suite:

  Support Basic Security Total Security
Stateful Firewall
VPN
SD-WAN
Access Portal*
Intrusion Prevention Service  
Application Control  
WebBlocker  
spamBlocker  
Gateway AntiVirus  
Reputation Enabled Defense  
Network Discovery  
APT Blocker    
Threat Detection & Response    
DNSWatch    
IntelligentAV**    
WatchGuard Cloud Visibility
Data Retention
  1 Day 30 Days
Support Standard (24x7) Standard (24x7) Gold (24x7)

 

Zobacz nagrania prezentacji:

Firebox T20 - specyfikacja techniczna

Dowiedz się więcej na temat urządzenia - pobierz pełną KARTĘ PRODUKTU.

 

Firewall throughput 1.70 Gbps
VPN throughput 485 Mbps
Firewall IMIX 510 Mbps
VPN IMIX 510 Mbps
AV throughput 328 Mbps
IPS throughput 271 Mbps
UTM throughput 150 Mbps
Interfaces 5 x 1 G
I/O Interfaces 1 serial, 2 USB
New connections per second 8,500
Branch office VPN 10
Mobile VPN IPSec 10
Mobile VPN SSL/L2TP 10
Redundant Power Supplies N/A

 

WatchGuard Pakiet na START

Dowiedz się więcej na temat urządzeń - skorzystaj z WatchGuard'owego Pakietu Startowego!

  • Techniczne prezentacje WatchGuard - https://www.netcomplex.pl/prezentacje-it/tag/WatchGuard - nagrania webinariów prowadzone przez inżyniera technicznego NetComplex. Jako jedni z nielicznych posiadamy status Certyfikowanego Centrum Szkoleniowego WatchGuard.

  • Wersja demo - https://www.watchguard.com/wgrd-products/demos-free-trials - interpretuje autentyczne środowisko, koncentrując się na skrajnych incydentach. Możemy doświadczyć zagrożeń i zobaczyć, w jaki sposób możemy się bronić - IPS/IDS i antywirus, w spreparowanych logach zobaczymy aktywność użytkowników, trendy poruszania się po odpowiednich stronach.

  • Porównanie produktów WatchGuard - zestawienie produktów w skrócie - MATRIX

  • Stacjonarne szkolenie WatchGuard Essentials - https://www.firebox.com.pl/szkolenie-watchguard- fireware-essentials.html - czterodniowe, stacjonarne szkolenie dotyczące konfiguracji i administracji rozwiązaniami klasy UTM kończące się autoryzowanym certyfikatem.

.
Rafał Trawiński - Gmina Potęgowo
Zweryfikowany

Współpraca z firmą NetComplex układa się bardzo poprawnie. Przedstawiciele firmy dokładają wszelkich starań, aby klient był zadowolony. Rozwiązania techniczne proponowane przez inżynierów firmy są szybkie, bezkosztowe i satysfakcjonujące. Ich praca jest bardzo skuteczna i nie daje powodów do jakiegokolwiek niezadowolenia. Polecam wszystkim rozwiązania techniczne firmy Watchguard – jako bardzo dobre rozwiązania – z powodzeniem zastępujące inne - drogie w swoich rozwiązaniach np. Fortigate. Watchguard chyba jako jedyna firma proponuje rabaty dla administracji państwowej. Chciałem ze swojej strony podziękować również Panu z działu handlowego, który swoimi rzutkimi propozycjami – rozwiązuje problem klienta.