× swieta

Firebox T20 - Basic Security Suite

Nowe WatchGuard Firebox T20 - urządzenie wraz z serwisem Basic Security Suite.

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 222
 • Producent: WatchGuard
 • Dostępność: Jest Jest
 • szt.
 • Cena netto: 2 921,00 zł 3 592,83 zł

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Watchguard
ZAMÓW BEZPŁATNE URZĄDZENIE TESTOWE

 

Webinarium WatchGuard: Konsola zarządzania w praktyce

WatchGuard Firebox T20 z zestawem funkcjonalności na poziomie Basic Security Suite, w skład której wchodzą moduły Web Blocker, Application Control, spamBlocker, Gateway AntiVirus, Network Discovery, IPS oraz Reputation Enabled Defence a także:

Dodatkowa pomoc i wsparcie we wdrożeniu urządzenia, zagwarantowane przez doświadczony zespół naszych techników.

Urządzenie WatchGuard FireBox T20 w połączeniu z Basic Security Suite stanowi doskonałe rozwiązanie dla mniejszych lub domowych biur poszukujących rozszerzonej ochrony sieci.

 

 

Pakiet Basic Security obejmuje:

 • WebBlocker: filtruj URL i zawartość sieci  poprzez blokowanie dostępu HTTP i HTTPS do stron o niepożądanej treści lub zawierających szkodliwe elementy.

 • Application Control: pozwala monitorować, śledzić, i blokować ponad 1800 aplikacji webowych i biznesowych.

 • spamBlocker: blokuje wiadomości e-mail pochodzące z niezaufanych źródeł wraz z potencjalnie niepożądaną zawartością.

 • Gateway AnitiVirus: wykrywa i powstrzymuje znane wirusy, spyware, robaki, trojany oraz zagrożenia hybrydowe zagrażające twojej sieci.

 • Intrusion Prevention Service (IPS): chroni Twoją sieć przed szeregiem zagrożeń takich jak przepełnienie bufora, cross-site scripting (XSS), SQL Injection oraz atakami DoS.

 • Reputation Enabled Defence (RED): zapewnia użytkownikom bezpieczne i szybkie surfowanie po sieci bazując na dedykowanym serwisie chmurowym pozwalającym na sprawdzanie reputacji celów.

 • Network Discovery: generuje mapę wszystkich urządzeń w obrębie sieci.

+ Standard Support (24x7): gwarancja hardware, wsparcie techniczne certyfikowanych inżynierów, aktualizacje oprogramowania, alerty o najnowszych zagrożeniach oraz dostęp do materiałów szkoleniowych z zakresu bezpieczeństwa IT. 


 

Sprawdź konsolę demo online


Dodatkowo w pakiecie Basic istnieje opcja dokupienia dodatkowych modułów - ochroń cenne i wrażliwe dane przed wyciekiem dzięki DLP (Data Loss Prevention) poprzez skanowanie sieci, wiadomości email i ruchu FTP.

 Rozszerz ochronę Gateway Antivirus o APT Blocker - chmurowy sandbox pozwalający analizować pod kątem malware pliki wykonawcze systemu Windows, pliki pdf i Microsoft Office oraz aplikacje Android. APT Blocker integruje się w pełni z WatchGuard Dimension, dając dostęp do logów, zapewniając alerty o możliwych zagrożeniach oraz pełny wgląd w pliki sklasyfikowane jako potencjalnie niebezpieczne.

WatchGuard Dimension - to rozwiązanie chmurowe, zapewniające widoczność każdego wykonywanego w sieci ruchu. WatchGuard Dimension dostarcza cennych informacji oraz wyznacza najnowsze trendy w bezpieczeństwie sieci IT. Rozwiązanie uruchamia się w przeciągu zaledwie kilku minut, będąc od razu gotowym do użycia i bardzo intuicyjnym. Narzędzie pozwala na rozpoznanie nietypowych działań związanych ze złośliwym oprogramowaniem i zagrożeniami w sieci, użytkowaniem Internetu oraz zużyciem przepustowości z dowolnego miejsca za pomocą przeglądarki internetowej. WatchGuard Dimension pozwala informatykom nie tylko na całodobowy monitoring ich sieci, ale także przejęcie zagrożenia bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego. 

Usługa Dimension jest bezpłatna i dostępna dla wszystkich posiadaczy urządzenia WatchGuard!

Dowiedz się więcej na temat urządzeń - skorzystaj z WatchGuard'owego Pakietu Startowego!

 

 • 5 portów Gigabit Ethernet obsługuje szybką infrastrukturę szkieletową LAN i gigabitowe połączenia WAN.
 • Firebox T20-W z obsługą Wi-Fi obsługuje standard Wi-Fi 802.11ac, zapewnia użytkownikom dużą szybkość.
 • Wszystkie funkcje rejestrowania i raportowania zawarte w pakiecie, z ponad 100 pulpitami nawigacyjnymi i raportami, w tym PCI i HIPAA.
Firewall Throughput 1.7 Gbps
VPN Throughput 485 Mbps
AV Throughput 328 Mbps
IPS Throughput 271 Mbps
UTM Throughput 154 Mbps
Interfaces 10/100/1000 5 copper
I/O Interfaces 1 Serial / 1 USB
Concurrent Sessions (bi-directional) 100,000
New Connections per Second 2,400
Wireless 802.11n/a/b/g
VLANs (bridging, tagging, routed mode) 10
Authenticated users limit 200
Branch Office VPN 5
Mobile VPN IPsec (incl/max) 5
Mobile VPN SSL/L2TP (incl/max) 5
 
 
 
Rafał Trawiński - Gmina Potęgowo
Zweryfikowany

Współpraca z firmą NetComplex układa się bardzo poprawnie. Przedstawiciele firmy dokładają wszelkich starań, aby klient był zadowolony. Rozwiązania techniczne proponowane przez inżynierów firmy są szybkie, bezkosztowe i satysfakcjonujące. Ich praca jest bardzo skuteczna i nie daje powodów do jakiegokolwiek niezadowolenia. Polecam wszystkim rozwiązania techniczne firmy Watchguard – jako bardzo dobre rozwiązania – z powodzeniem zastępujące inne - drogie w swoich rozwiązaniach np. Fortigate. Watchguard chyba jako jedyna firma proponuje rabaty dla administracji państwowej. Chciałem ze swojej strony podziękować również Panu z działu handlowego, który swoimi rzutkimi propozycjami – rozwiązuje problem klienta.