WatchGuard Access Point AP130

Idealny do obsługi środowisk wewnętrznych o niskiej gęstości. Wyposażony w radio skanujące 2x2, 4 wewnętrzne anteny, maksymalna szybkość transmisji danych 1,2 Gb/s, jeden port PoE+ do 1 Gb/s.

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 286
 • Producent: WatchGuard
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 214,00 zł brutto
 • Cena netto: 2 185,45 zł 2 688,10 zł
 • szt.
 • Przelewy24, Płatność przelewem, Płatność Przelewy24

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

 

Bezpieczne Wi-Fi dla Twojej firmy w niewygórowanej cenie

Access Points AP130 wykorzystuje najnowszą generację Wi-Fi 6 i bogate szyfrowanie WPA3, które jest idealne do obsługi środowisk wewnętrznych o niskiej zagęstnieniu, takich jak małe biura lub środowiska pracy zdalnej.
WatchGuard Cloud zapewnia jedną uproszczoną platformę do zarządzania Wi-Fi, aby łatwo wdrażać, konfigurować i raportować na jednej ujednoliconej platformie bezpieczeństwa. WatchGuard Cloud eliminuje potrzebę jakichkolwiek wymagań dotyczących infrastruktury fizycznej lub wirtualnej, dzięki możliwościom wielowarstwowym i wielodostępnym za pośrednictwem scentralizowanej platformy zarządzania WatchGuard Cloud.
Środowiska WatchGuard Cloud można łatwo skalować do nieograniczonej liczby punktów dostępowych w wielu lokalizacjach. Punkty dostępu można pogrupować na wiele sposobów, w tym lokalizację, budynek, piętro, klientów i użytkowników zdalnych, aby zachować spójne zasady w sieci rozproszonej.

 

 

FEATURE

Standard Wi-Fi
Management License

UNIFIED SECURITY PLATFORM™ WI-FI
Native WatchGuard Cloud Management Features
24/7 Support and Hardware Warranty
Inventory Management
SSH/CLI Access
Configuration of Radio Settings
Configuration of SSID
Configuration of Device Settings
Firmware Updated

24-Hour Reporting/Visibility
Live Status Visibility

WatchGuard Cloud API Integration for PSA

AP Site Templating

Captive Portal

Syslog Server Output  
IKEv2 VPN Features (RAP)  
30-Day Reporting/Visibility  
Future WatchGuard Portfolio Integrations  
Future Security and Wi-Fi Features*  

*Funkcje zawarte w licencji Unified Security Platform zostaną określone przez WatchGuard. Niektóre funkcje mogą wymagać do działania dodatkowych produktów WatchGuard.

 

 

Funkcje i korzyści

 • Wi-Fi 6 i szyfrowanie WPA3
 • Radio Wi-Fi 6 2x2 z czterema wewnętrznymi antenami dookólnymi
 • Maksymalna moc TX wynosi 22 dBm, a zysk anteny 3 dBi
 • Jeden port PoE+ obsługujący przepustowość do 1 Gb/s
 • Maksymalna szybkość transmisji danych do 1,2 Gb/s w paśmie 5 GHz
 • Maksymalna szybkość transmisji danych do 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz
 • Qualcomm® Cypress IPQ6010-0 -Czterordzeniowy procesor ARM A53 o taktowaniu 1,6 GHz z 1 GB pamięci RAM i 256 MB pamięci Flash

 

Bezpieczna sieć bezprzewodowa 

Punkty dostępowe Wi-Fi 6 firmy WatchGuard zawierają kompletny i szeroki zestaw funkcji bezprzewodowych dostarczany dzięki bezdotykowemu wdrażaniu. Wykorzystując bezpieczne szyfrowanie WPA3, AP432 jest idealny do środowisk wewnętrznych o dużej gęstości, w tym rozległych biur, dużych kampusów korporacyjnych lub edukacyjnych, a także wszystkiego pomiędzy, co zasługuje na niezawodną wydajność i dedykowane zabezpieczenia. Błyskawiczną łączność zapewnia przepustowość do 2,4 Gb/s w paśmie 5 GHz oraz jeden port Ethernet obsługujący przepustowość 2,5 Gb/s. Zintegrowane bezpieczeństwo jest możliwe dzięki scentralizowanemu zarządzaniu, inteligentnemu raportowaniu i szczegółowemu wglądowi w ekosystemy bezprzewodowe, co pozwala skupić się na tym, co ważne.

Kompleksowe funkcje zarządzania

Zapewnij kompleksowy wgląd w kluczowe raporty, takie jak siła sygnału, zużycie przepustowości i dystrybucja. Captive Portale zapewniają doskonałe doświadczenia użytkowników końcowych przy jednoczesnym zachowaniu ich bezpieczeństwa. Zarządzanie wielowarstwowymi i wielodostępnymi ekosystemami poprzez zmniejszenie złożoności zarządzania wieloma usługami. Wydajne wdrażanie, konfigurowanie i raportowanie łączności Wi-Fi dla każdego użytkownika dzięki funkcjonalnej integracji międzyplatformowej z portfolio produktów WatchGuard.

Elastyczne zarządzanie Wi-Fi w WatchGuard Cloud

Standardowa licencja na Wi-Fi w WatchGuard Cloud oferuje podstawowe funkcje zarządzania chmurą, które obejmują 24-godzinne raportowanie, kompleksowe wsparcie 24/7, diagnostykę, zarządzanie zapasami i nie tylko. Licencje WatchGuard Unified Security Platform Management dla Wi-Fi w WatchGuard Cloud oferują wszystko, co zawiera licencja standardowa plus 30 dni raportowania, konfigurację VPN, zaawansowaną integrację PSA i wiele więcej.

Dodaj Wi-Fi 6 do każdej przestrzeni

Sieć Wi-Fi jest niezbędna do pozostawania w kontakcie, pracy, zabawy i zarządzania urządzeniami IoT. Punkty dostępowe Wi-Fi 6 firmy WatchGuard zapewniają wyjątkową wydajność i łatwy sposób korzystania z zabezpieczeń w wielu przypadkach, takich jak praca zdalna, handel detaliczny i rozległe kampusy. WatchGuard AP432 jest idealny do wdrożeń wewnętrznych o dużej gęstości i jest idealny do zapewnienia doskonałej wydajności Wi-Fi 6 i bezpieczeństwa WPA3.

Certyfikaty

Bezprzewodowy
FCC, IC, CE, MIC

Bezpieczeństwo
NRTL/C, CB, CE

Zgodność z substancjami niebezpiecznymi
WEEE, RoHS

Zapisz się na testy

Chcesz przetestować sprzęt przed zakupem? Umów się na konsultację, aby omówić wszystkie szczegóły. Zapraszamy do kontaktu.

Patryk Kwaśny

Sales Manager

p.kwasny@netcomplex.pl
tel. kom.: 508 872 270 

 

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach usług WatchGuard!

 

Zobacz pełną specyfikację