WatchGuard Access Point AP432

Wydajne i solidne rozwiązanie dla środowisk wewnętrznych o dużej gęstości. Wyposażony w radio skanujące 4 x 4, 8 anten wewnętrznych, maksymalną szybkość transmisji danych 2,4 Gb/s i jeden port PoE+ obsługujący do 2,5 Gb/s.

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 293
 • Dostępność: Jest Jest

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 561,57 zł brutto
 • Cena netto: 4 521,60 zł 5 561,57 zł
 • szt.
 • Przelewy24, Płatność przelewem, Płatność Przelewy24

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

AP432 umożliwia obsługę obszarów o dużym natężeniu ruchu z błyskawiczną prędkością. Zaprojektowany do użytku w pomieszczeniach o średniej gęstości, AP432 zapewnia doskonałą wydajność Wi-Fi 6 w sieciach rozproszonych i jest idealny do budowania sieci, która jest łatwo skalowalna.

 

Funkcje i korzyści

 • Wi-Fi 6 i szyfrowanie WPA3
 • Radio 4x4 zoptymalizowane pod kątem Wi-Fi 6 z ośmioma dookólnymi antenami wewnętrznymi
 • Maksymalna moc nadawania 23 dBm i zysk anteny 3 dBi
 • Jeden port PoE+ obsługujący przepustowość do 2,5 Gb/s
 • Maksymalna szybkość transmisji danych do 1148 Mb/s dostępna w paśmie 2,4 GHz
 • Maksymalna szybkość transmisji danych do 2,4 Gb/s dostępna w paśmie 5 GHz
 • Qualcomm Cypress IPQ8072A Czterordzeniowy procesor ARM A53 2 GHz z 2 GB pamięci RAM i 256 MB pamięci Flash

 

Bezpieczna sieć bezprzewodowa

Punkty dostępowe Wi-Fi 6 firmy WatchGuard zawierają kompletny i szeroki zestaw funkcji bezprzewodowych dostarczany dzięki bezdotykowemu wdrażaniu. Wykorzystując bezpieczne szyfrowanie WPA3, AP432 jest idealny do środowisk wewnętrznych o dużej gęstości, w tym rozległych biur, dużych kampusów korporacyjnych lub edukacyjnych, a także wszystkiego pomiędzy, co zasługuje na niezawodną wydajność i dedykowane zabezpieczenia. Błyskawiczną łączność zapewnia przepustowość do 2,4 Gb/s w paśmie 5 GHz oraz jeden port Ethernet obsługujący przepustowość 2,5 Gb/s. Zintegrowane bezpieczeństwo jest możliwe dzięki scentralizowanemu zarządzaniu, inteligentnemu raportowaniu i szczegółowemu wglądowi w ekosystemy bezprzewodowe, co pozwala skupić się na tym, co ważne.

Kompleksowe funkcje zarządzania

Zapewnij kompleksowy wgląd w kluczowe raporty, takie jak siła sygnału, zużycie przepustowości i dystrybucja. Captive Portale zapewniają doskonałe doświadczenia użytkowników końcowych przy jednoczesnym zachowaniu ich bezpieczeństwa. Zarządzanie wielowarstwowymi i wielodostępnymi ekosystemami poprzez zmniejszenie złożoności zarządzania wieloma usługami. Wydajne wdrażanie, konfigurowanie i raportowanie łączności Wi-Fi dla każdego użytkownika dzięki funkcjonalnej integracji międzyplatformowej z portfolio produktów WatchGuard.

Elastyczne zarządzanie Wi-Fi w WatchGuard Cloud

Standardowa licencja na Wi-Fi w WatchGuard Cloud oferuje podstawowe funkcje zarządzania chmurą, które obejmują 24-godzinne raportowanie, kompleksowe wsparcie 24/7, diagnostykę, zarządzanie zapasami i nie tylko. Licencje WatchGuard Unified Security Platform Management dla Wi-Fi w WatchGuard Cloud oferują wszystko, co zawiera licencja standardowa plus 30 dni raportowania, konfigurację VPN, zaawansowaną integrację PSA i wiele więcej.

Dodaj Wi-Fi 6 do każdej przestrzeni

Sieć Wi-Fi jest niezbędna do pozostawania w kontakcie, pracy, zabawy i zarządzania urządzeniami IoT. Punkty dostępowe Wi-Fi 6 firmy WatchGuard zapewniają wyjątkową wydajność i łatwy sposób korzystania z zabezpieczeń w wielu przypadkach, takich jak praca zdalna, handel detaliczny i rozległe kampusy. WatchGuard AP432 jest idealny do wdrożeń wewnętrznych o dużej gęstości i jest idealny do zapewnienia doskonałej wydajności Wi-Fi 6 i bezpieczeństwa WPA3.

 

Certyfikaty

Bezprzewodowy
FCC, IC, CE, MIC

Bezpieczeństwo
NRTL/C, CB, CE

Zgodność z substancjami niebezpiecznymi
WEEE, RoHS

 

 

 

FEATURE Basic Wi-Fi UNIFIED SECURITY PLATFORM™ WI-FI
Native WatchGuard Cloud Management Features
24/7 Support and Hardware Warranty
Inventory Management
SSH/CLI Access
Configuration of Radio Settings
Configuration of SSID
Configuration of Device Settings
Firmware Updated

24-Hour Reporting/Visibility
Live Status Visibility

WatchGuard Cloud API Integration for PSA

AP Site Templating

Captive Portal

Syslog Server Output  
IKEv2 VPN Features (RAP)  
30-Day Reporting/Visibility  
Future WatchGuard Portfolio Integrations  
Future Security and Wi-Fi Features*  

*Funkcje zawarte w licencji Unified Security Platform zostaną określone przez WatchGuard. Niektóre funkcje mogą wymagać do działania dodatkowych produktów WatchGuard.

 

Zobacz pełną specyfikację

 

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić w ramach usług WatchGuard!