Access Point: Secure czy Total

 

Secure Wi-Fi

Użyj chmury Wi-Fi WatchGuard do zarządzania punktem dostępu WatchGuard, zabezpieczania WIPS i monitorowania.

Monitor Wireless Connections (Gateway Wireless Controller)

Z poziomu kontrolera bezprzewodowego Gateway można monitorować stan połączenia i aktywność punktów dostępowych WatchGuard, w tym licencję i stan klucza funkcji AP. Możesz także monitorować i zarządzać połączeniami klientów z punktami dostępowymi WatchGuard.

Wireless Itrusion Prevention System (WIPS)

Opatentowana technologia WatchGuard zapewnia rzeczywistą, dokładną i zautomatyzowaną ochronę Wi-Fi, której potrzebuje Twoja firma. Każdy punkt dostępowy (AP) WatchGuard może działać zarówno jako punkt dostępowy, jak i jako dedykowany czujnik bezpieczeństwa WIPS chroniący wszelkie punkty dostępowe innych firm.

Dodatkowe zarządzanie w chmurze Wi-Fi

Zarządzanie zasobami radiowymi, Hotspot 2.0, ulepszony roaming klientów, zagnieżdżone foldery do konfiguracji przed wdrożeniem, integracja z kontrolerami WLAN innych firm.

Inteligentnie rozwiązywanie problemów

Identyfikuj znaczące problemy z siecią i z aplikacjami. Sprawdza, kiedy anomalie występują powyżej progów bazowych i automatycznie rozwiązuj problem.

Aplikacja GO Mobile

Zarządzaj zdalnie w pełni swoją siecią Wi-Fi z dowolnego urządzenia gdziekolwiek jesteś. Korzystając z intuicyjnej i łatwej w obsłudze aplikacji. 

Kompleksowe bezpieczeństwo

Dzięki opatentowanej technologi WIPS chroni Twoją firmę przed wszystkimi znanymi kategoriami zagrożeń sieci Wi-Fi, zapewniając zaufane środowisko bezprzewodowe.

 

Total Wi-Fi (zawiera wszystkie rozwiązania z pakietu Secure)

Użyj chmury Wi-Fi WatchGuard do zarządzania punktem dostępu WatchGuard, zabezpieczania WIPS i monitorowania. Ponadto zyskujesz dostęp do dodatkowych narzędzi do angażowania gości, analiz opartych na lokalizacji, integracji z mediami społecznościowymi, portali typu captive i projektowania stron powitalnych.

Location-based Analytics

Usługa Analyze pobiera dane analityczne dotyczące widoczności i powiązań z chmury Wi-Fi, analizuje informacje o użytkownikach-gościach, którzy zalogowali się do każdego portalu przechwytującego, i zapewnia graficzne i tabelaryczne reprezentacje tych danych. Dane analityczne są synchronizowane z chmurą Wi-Fi raz dziennie.

Customer Engagement Tools

Dzięki analizom biznesowym Wi-Fi Cloud, Twoja organizacja może uzyskać wgląd w odwiedziny i zachowanie użytkowników, aby pomóc działowi marketingu podejmować mądre decyzje dotyczące ekspozycji w sklepie, kampanii, zaangażowania gości i nie tylko. Wbudowane szablony do tworzenia pięknych stron powitalnych bez żadnych umiejętności projektowania lub tworzenia stron internetowych.

 

 

 

 

 

 

AP125

AP225W

AP325

AP327X

AP420

Przykładowe zastosowanie
Wysoka wydajność przy niższej gęstości, idealna dla małych szkół, rozproszonych  biur i małych sal konferencyjnych Wysoka wydajność przy  średniej gęstości, idealna do budynków wielorodzinnych, akademików lub hoteli  Wysoka wydajność przy średniej gęstości, przydatna w szkołach, małych i średnich firmach lub restauracjach Wysoka wydajność przy średniej gęstości, zamknięta w obudowie o stopniu ochrony IP67- świetnie sprawdza się na kempingach, parkach lub terenach zewnętrznych firmy Duża gęstość, wysoka wydajność, idealny do dużych szkół, centra konferencyjne, pasaże handlowe
Radios & Streams
2x2:2 MU-MIMO
Wave 2
2x2:2 MU-MIMO
Wave 2
3rd WIPS radio
2x2:2 MU-MIMO
Wave 2
3rd WIPS radio
2x2:2 MU-MIMO
Wave 2
4x4:4 MU-MIMO
Wave 2
3rd WIPS radio
Zastosowanie
Wewnętrzne Wewnętrzne Wewnętrzne Na zewnątrz Wewnętrzne
Liczba anten
4 wewnętrzne 6 wewnętrzne 6 wewnętrzne 4 złącza zewnętrzne N-Type  10 wewnętrzne
Maksymalna moc TX
20 dBm 20 dBm 20 dBm 24 dBm 27 dBm
Maksymalna szybkość transmisji danych
(5/2.4GHz)
867 Mbps / 300 Mbps 867 Mbps / 400 Mbps 867 Mbps / 300 Mbps 867 Mbps / 400 Mbps 1.7 Gbps / 800 Mbps
Maksymalna liczba identyfikatorów SSID
8 8 8 8 8
Porty
2x GbE 3x GbE 2x GbE 2x GbE 2x GbE
Power over Ethernet (PoE)
802.3af (PoE) 802.3at (PoE+) 802.3at (PoE+) 802.3at (PoE+) 802.3at (PoE+)
Adapter sieciowy
(Sprzedawane oddzielnie)
Opcjonalny Opcjonalny Opcjonalny N/A Opcjonalny
PoE+ Injector
(Sprzedawane oddzielnie) 
Opcjonalny Opcjonalny Opcjonalny Opcjonalny Opcjonalny

 

Znalezione obrazy dla zapytania: Wi-Fi Package Options watchguard

Chipset Wave 2 oferuje najnowszą technologię, dzięki której sieć Wi-Fi oferuje prędkości i niezawodność porównywalną do sieci LAN 71% komunikacji mobilnej przepływa przez bezprzewodowy Internet Wi-Fi. Jest więc obecnie najpopularniejszym standardem komunikacji na całym świecie Nie wszystkie WIPS są równie bezpieczne. Korzystając z opatentowanej technologii Marker Packet™, zapewniasz w pełni funkcjonalne zabezpieczenia, które są proste, dokładne i zautomatyzowane Dzięki jednemu kliknięciu możesz zamienić swój AP w dedykowany WIPS, aby uzyskać maksymalną ochronę bezprzewodową i całodobowy monitoring